Cabana Puerto Huillin
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Bejelentkezés: 15:00-22:00 között
Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana Puerto Huillin biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabana Puerto Huillin Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Cabana Puerto Huillin konyhával berendezett?
A Cabana Puerto Huillin felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a Cabana Puerto Huillin?
A Cabana Puerto Huillin népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Cabana Puerto Huillin ablakaiból?
A Cabana Puerto Huillin kertre néző kilátással várja vendégeit.